30. 6. 2014 + Liebster award

1. července 2014 v 0:02 | Eli |  Deníček
Tak se honem hlásím, abych vás ještě stihla oběhnout, než vystřelím do výru nočního života :D No jo, no jo. Zase to kalorický pití :D Ale na mou obranu, od středy budu mít brigádu a budu vstávat v 5 ráno až do srpna. Musím si trochu vyhodit z kopýtka :D
No, jídelníček teda psát nebudu, ale dařilo se mi krásně, až je škoda si to pokazit...dobře, zas ne tak moc velká :D

Dneska jsem měla krásný líný den. Ráno jsem vstala v 8, nasnídala se u PLL, vyrazila za kámoškou, uvařila oběd, opět sledovala PLL, vybrala svatební dar - v polovině července jdeme na svatbu, na mou první v životě, moc se těším :D, potom vybrala ségře mobil, hodila pár věcí na votocvohoz (dobře, jsou to hrůzy, co asi nikdy nikdo nekoupí, ale jsem ochotna je i darovat...nebo spálit), znovu se najedla, šla s pesanem na procházku, koukla na další PLL, pak s mamkou shlédla film a teď tu sedím :D Takže skoro prosezený den.

A teď už hurá na Liebster award.


Děkuju Jess za nominaci :* Popravdě jsem o tom před tím nikdy neslyšela, ani nečetla. Snad nenapíšu úplné kraviny. Někdy jsem trochu líná i pořádně zapnout mozek, a pak to podle toho dopadá :D
Možná tu ze sebe udělám trochu cvoka. Ale to nevadí, protože, jak jsem psala, chystám se tu trávit minimálně příští půlrok, takže vám alespoň ukážu svou pravou tvář :D

Takže tady jsou zásady:
- povězte o sobě 10 věcí
- odpovězte na 10 otázek blogerky/blogera, který vás nominoval
- nominujte 5 blogerů, kteří mají méně než 200 pravidelných čtenářů
- vymyslete 10 otázek, pro ty, které budete nominovat
- informujte blogery o tom, že jste je nominovali

10 věcí o mně:
1. Jako dítě jsem byla hrozně odvážná. Klidně jsem šla v noci sama do lesa a ani mě nenapadlo se něčeho bát. Jak jde čas, je ze mě čím dál větší strašpytel. Ale skoro nikdy se nebojím vrahů a kriminálníků, děsím se nadpřirozených bytostí, mimozemšťanů a dalších podobných věcí. Čím víc po tom pátrám, tím větší mám strach :D
2. Nesnáším, když někdo píše gramatické chyby. Jsem na to opravdu alergická, ale já sama, když píšu v rychlosti a bezmyšlenkovitě, jsem schopná napsat takovou hrůzu, za kterou bych se zpětně nejradši pořádně propleskla.
3. Jsem hrozný puntičkář, když jde o pořádek v mém pokoji. Dříve jsem byla celkově perfekcionalista - ve škole i ve všem ostatním. Ale zůstalo mi z toho asi jenom to neustálé poklízení. Když přijdu ze školy, tak první věc, co udělám, je úklid pokoje. Ale zabere to tak 5 minut, protože v pokoji prostě nepořádek nemám asi nikdy. To už se musí stát něco opravdu hrozného. Jakmile nemám vše srovnané, tak jsem nervózní a nedokážu se soustředit.
4. Jsem celkem introvert, i když mám velmi ráda společnost. Když spím u babičky v bytě, kde jsem sama, protože ona je celé léto pryč, tak tam jsem vyloženě pouze na noc. I když třeba nemám plány, tak si jdu alespoň sednout k řece na lavičku a pozoruju okolí. Hlavně, že jsou kolem mě lidi :D
5. Většina lidí si myslí, že jsem velmi hodná a svědomitá holka. Ti, kteří mě ale opravdu znají, vědí, že dokážu být taky velmi podrážděná a nepříjemná. A když mám svoje období, tak jsem pak už protivná i sama sobě :'D
6. Nikdy mi doma nic neprošlo. Jakmile jsem se snažila něco zatajit, mamka to vždycky odhalila. Kupříkladu jsem už asi po stopadesáté ztratila zlatou náušnici. Měla jsem je na sobě po půl roce, tak jsem si říkala, že to snad naši nezjistí. Jenže asi hodinu potom na mě mamka koukla a zničeho nic mi řekla, ať jí je ukážu. Zírala jsem jako blázen. Nebo když jsem šla za školu, tak se taky úplně náhodou po měsíci koukla na bakaláře na mou absenci. Když jsem kouřila, poznala to, když jsem se opila, poznala to. Nemám šanci cokoliv skrývat :D
7. Jsem velmi nerozhodná, a to naprosto ve všem. Jakmile si mám vybrat mezi 2 věcmi, tak je to otázka i třeba hodiny, a pokud mě mamka pošle koupit jen blbý knedlík, tak zírám do regálů celou věčnost, než zvážím všechna pro a proti všech přítomných značek, tvarů, barvy a obalů knedlíků.
8. Někdy jsem velmi nostalgická. Občas si vzpomenu na nějakou část z minulosti a třeba hodinu sedím a zírám do blba a jen tak něco mě ze zamyšlení nevytrhne. Promílám si všechny skutečnosti a detaily. Třeba i jaké písničky jsem v té době poslouchala, jak jsem se oblékala, jak jsem se česala, cítila, jednala s našima a celkově dívala na okolní svět. Pokud si vzpomenu na svého bývalého, tak mě zasáhne vždycky stejný zvláštní pocit a je mi trochu mdlo.
9. Mám moc ráda seriály. Viděla jsem všechny díly Přátel asi tak stokrát. Sledovala jsem/ sleduji HIMYM, TBBT, Skins, Zoufalky, 2 broke girls, Sex ve městě, Game of Thrones, Gossip Gril, Firefly, Hellcats a ještě určitě další, které si nyní nevybavím. Většinou ale nesleduju moc z nich najednou, ale mívám to dělené na období. Vždycky je to podle toho, jak se v deném období cítím a jaký zaujímám postoj ke světu. Momentálně vyhrávají PLL a jsem schopná u nich strávit podstatnou část dne..a hlavně noci.
10. Nesnáším, když někdo nosí oblečení s americkými nebo britskými vlajkami. Přijde mi to značeně nevkusné, trapné...a tak. :D Jinak se neoblékám nijak extra módně, ale spíše normálně. Mám některé opravdu krásné kousky, ale jsou i dny, kdy si vezmu obyčejné tílko, džíny a tenisky a jsem spokojená :D
Vlastně s tím jde i ruku v ruce ten neustálý předsudek vůči ČR. Myslím tím takové to "v Americe je nejlépe, Česká replulika je na h***, všechno je tu hrozné - strašné školství, nudné památky, žádná zajímavá práce- zatímco v USA nebo ve VB, to už je jiná". Sama bych moc ráda po vysoké na 2 roky vypadla načerpat nové zkušenosti, ale jsem si jistá, že chci jednou žít tady. Jsou tu mé kořeny, můj domov a až na tu českou kuchyni mám vlastně ČR ráda.

Otázky:
1) Jak se ti daří poslední 4 týdny?
To záleží na tom, z jakého úhlu to vezmu. Pokud z toho, o čem jsem chtěla vést tento blog především - hubnutí, tak poslední 4 týdny jsou úplně naprd :D Ale když to vezmu ze strany osobního života, tak si nemohu stěžovat. Mám se opravdu dobře a jsem momentálně šťastná jako už dlouho ne.
2) Co vidíš když se podíváš do zrcadla?
Tak dál.
No, dobře :D
Vidím obyčejnou holku, která není se svým vzhledem absolutně spokojená a neustále se jí něco na sobě nelíbí.
3) Jaká je tvoje nejoblíbenější činnost?
Trávení času s přáteli a rodinou. Hned za tím by byl asi sport, kterému jsem velmi propadla. Ale poslední dobou to trochu ochlablo oproti minulému půl roku. Každopádně si nedokážu představit, že bych se měla odstěhovat a svou rodinu a kamarády už nikdy nevidět.
4) Co děláš večer těsně před spaním a ráno po probuzení?
No, teď vyzním asi trochu...infantilně, ale před spaním objímám svého plyšového pejska a přeju mu dobrou noc (ano, každý den :D). Ráno po probuzení se asi jako první kouknu pokaždé na hodiny. Většinou taky hned vstanu, protože nerada jen tak polehávám. Ani nevím od jaké doby, protože dříve jsem se povalovala třeba i 2 hodiny po probuzení.
5) Věříš na nějaké nadpřirozené síly předmětů (talismany apod.)?
Mám pocit, že si mě asi za chvíli pár lidí odstraní ze SB jakožto podivína :D Ale ano, v nadpřirozeno opravdu věřím a mám k tomu i pádný důvod. Jsou ale věci, které se nedají jen tak rozebírat na blogu. Celkově by to bylo i na dlouho.
6) Chybí ti něco k tomu, abys byla šťastná?
Pořád ta váha 56kg -_- :D ale jinak asi ne. Myslím, že se mám celkem dobře.
7) Pokud 6. otázka byla zodpovězena ano, myslíš si, že až budeš mít tu věc, co ti chybí nebo až se zbavíš té věci, co nechceš, budeš šťastná? Pokud 6. otázka byla zodpovězena ne, jaký máš "recept" na štěstí?
Tak jsem si jistá, že jakmile těch 56kg mít budu, tak si najdu další terč mé věčné nespokojenosti :D Znám to z praxe.
8) Máš doma nějaké zvířátko?
Jistě, zvířátka miluju :3 Máme pejska, 2 kočky (dobře, tak naše kočky moc nemusím no..:D), rybičky a dříve jsme měli i křečka a želvu, ale ty už jsou pryč :/
9) Máš radši pobyt na sluníčku nebo ve stínu?
Ve stínu. Hrozně snadno se opálím a opravdu nesnáším, jak jsem potom tmavá. Proto se od červa mažu vždycky 50 a jsem ve stínu, co to jde :D Nidky mě neuvidíte se opalovat. Nikdy.
10) Jak by vypadala tvoje vysněná dovolená?
Tak luxusní bungalovy a jídlo formou švédských stolů jsou samozřejmost. Celé dny bych se čvachtala v průzračném moři, jezdila po památkách i do klubů, půjčila si loďky a nebo třeba rovnou koně :D A celou dobu by mi dělal společnost nějaký dokonalý fešák :3...prosím, nebuďte mě!

A konečně mé otázky pro vás:
1. Jsi na něčem závislá?
2. Jaká je tvá nejoblíbenější činnost na světě?
3. Máš nějakou vysněou představu o svém budoucím povolání?
4. Z čeho máš největší strach?
5. Jaký by měl být tvůj dokonalý partner?
6. Jaký hudební styl máš nejradši a jaká je tvá nejoblíbenější kapela?
7. Je něco, co by jsi změnila na svém vzhledu či povaze?
8. Je něco, čeho opravdu lituješ?
9. Máš nějakou nejoblíbenější knihu a film?
10. Jsi spíš introvert a nebo extrovert?

Málem bych zapomněla na ty nominace. Popravdě nemám absolutně tušení, kdo má méně než 200 pravidelných čtenářů, taže prostě pár z vás nominuju :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andee Andee | E-mail | Web | 1. července 2014 v 1:44 | Reagovat

Taky nakupuju jednou za sto let a pořádně,většinou narozky a spol. xD jojo, jedna ochucená ujde, víc je přeslazenech xD představu máš vlastně správnou, chování moc zaškatulkovatelný nemám, s kamarády jsem šílenec a všude jinde utíkám do fantazií před realitou (což dělám i s nimi, ale jsou zvyklí xD), stejně s oblečením, oficiálně to označuju za pohodlnou eleganci, takže sladěný barvičky, hlavně černá, bílá fialová, modrá, klidně i podpatky, zvlášť při té minivýšce... třeba vůbec nevedu tepláky ani legíny a skoro žádný mikiny xD ale trička s potiskem mám (mám jedno úžasný s nápisem "Good girls love bad boys" xD), takže si občas libuju ve dnech kdy k nim oblíknu rozervaný džíny, tenisky, culík a mažu s M. na lavičku na cígo po pěti minutách přípravy xD Jestli nadpisem myslíš ono Questionaire, to je souhrnné označení pro všechny dotazníky, protože psát TAG se mi nelíbí xD jakou teorii ohledně smrti máš?? vyplním všechny otázky, pakliže budu koneckonců odjíždět, musím přednastavovat články, tak ať je co psát :-)

Já se nadpřirozených bytostí nebojím, já se přesvědčila že se nejpozději v pětadvaceti stanu upírkou, protože pak už budu stará xD nicméně se nemusíš bát že bych si tě já ze své internetové rodiny odstranila xD taky jsem dřív nesnášela opalování, právě z tohohle upírského důvodu, ale už mě to přešlo xD za pravopisný chyby bych dočista vraždila xD pořádkumilovná nejsem, naopak, nostalgická dost, nerozhodná v normě xD s americkou vlajkou myslím nic nevlastním xD taky jsem seriáloholik, když stíhám, PLL nejvíc :-) taky jsem věčně nespokojená xD představu dovolené máme podobnou, byť já asi překvapivě budu skromnější xD

2 Lucy1616 Lucy1616 | Web | 1. července 2014 v 8:19 | Reagovat

Jejda už mě chtěl nominovat čtvrtý člověk :D Taky jsem měla skoro celý den prosezený :D Jéé PLL :)
S těmi chybami to máme úplně stejné. Když někde něco objevím, málem vyšiluju a potom objevím velikánskou hrubku sama u sebe :D Taky nesnáším nepořádek, ale paradoxní je, že v mém pokoji uklízím opravdu jednou za čas. Prostě se mi nechce :D Taky neumím nic skrývat, mamka je asi vědma :D Já naopak miluju opalování ♥ Mohla bych se opalovat celý den :D

3 Jess Jess | Web | 1. července 2014 v 9:48 | Reagovat

Co mají všichni s tím PLL? Já ani nevím, co to je. :-D :-D
Jinak děkuju za odpovědi, to mě mrzí, že se nevidíš hezky. :-( Jinak tvoje vysněná dovča zní skvěle!! Hned bych jela!
A děkuju, žes o sobě napsala takové zajímavé věci, třeba ta nerozhodnost mě pobavila. :-D Nebo to, že nesnášíš vlajky na oblečení - dřív jsem to taky hrozně nenáviděla, teď už to jakž takž toleruju. :-D Máme společnou tu lásku ke zvířatům a to, že se poslední týdny máme dobře, jen to hubnutí zrovna nejde. :-D

4 Kat Kat | Web | 1. července 2014 v 9:58 | Reagovat

Včerajšok asi každá z nás presedela :) Brigádu závidím, mne sa zohnať nepodarila.. Aj ja depkujem sama, ale niekedy sa proste potrebujem vyrozprávať a potom to už je vpohode :)

5 Featherlet. Featherlet. | Web | 1. července 2014 v 12:25 | Reagovat

Taky vstávám v 5 kvůli brigády, je to peklo :D Vyplním to odpoledne, teď jsem hotová, tak jdu zalomit :)

6 Ella Ella | Web | 1. července 2014 v 15:08 | Reagovat

ta tvoje dovolená vypadá božsky!))...celkově se ti to moc povedlo))...ráda tohle pročítám:D

7 Zoey* Zoey* | Web | 5. července 2014 v 21:57 | Reagovat

Odpovězeno :))

8 brandie-lifestyle brandie-lifestyle | Web | 6. července 2014 v 9:16 | Reagovat

Á, děkuji za nominaci, zaregistrovala jsem až teď :D tak to ještě šoupnu k současnému článku :)

9 Sabí Sabí | Web | 6. července 2014 v 17:09 | Reagovat

mě nominovalo tak 10 lidí,ale prostě tohle už nebudu dělat po druhé.
tenhle tag mě už vubec nebaví-.-
ale ty si ho udělala fajněěě:'33✖

10 katherine katherine | Web | 7. července 2014 v 0:01 | Reagovat

Občas člověk musí porušit nějaké ty svoje zásady a jít se jenom tak pobavit, to by nebylo ono .. :) Mně třeba teď kamarádka asi po roce dát si jednoho panáka .. :D Uff, nikdo mi to teda nechtěl věřit, ale pak když mě s ním viděli, tak mě začali přemlouvat všichni, ať si dám i s nima, když už jsem v tom .. :D No na víc mě jich nepřemluvili, to zase ne .. :D
Jinak úplně tě chápu, taky bych nešla do fitka, kde jsou chlapi a ženský odděleně. Občas mi připadá, že ženský moc "pindaj" a necvičí. Chlapi ti neřeší, kde co lítá (teda jak kteří, někteří se taky spíš flákají :D) a prostě cvičí a makají. :)
Já jsem si myslela, že mi ten můj vtípek nikdo neuvěří, no .. :D Ale byli i tací, co mi na něj skočili, to pozor! :D
Burákových másel jsem si vzala nakonec jenom 10, ale docela toho lituju, myslím, že budou docela rychle pryč a mně ty z Lidlu chutnají vážně nejvíc. Mně právě přijde, že je ten Americký týden málo často. Brala bych ho tak 10x do roka alespoň !! :D
Taky miluju ten pocit vyčerpání po posilovně. :3

11 Jess Jess | Web | 10. července 2014 v 9:51 | Reagovat

Ahoj, tak kdy bude zase nějaký článeček? ;-)

12 Blair Blair | Web | 7. října 2014 v 21:16 | Reagovat

Ahoj,
začínám se zdravým životním stylem. Pokud mě budeš chtít mít i nadále v oblíbených, dej vědět ;)

13 Clementcat Clementcat | E-mail | Web | 20. prosince 2018 v 12:08 | Reagovat

Porn photo of my ex here => https://vk.cc/8OGwS5

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama